Úvodní strana / Články / Odkazy
Fotky / Downloadz /

  Zpět do nadřazené sekce Rituály & praktická magie  

Vytisknout Vytisknout

Gnostický Blesk

Účel:

Gnostický Blesk je modifikací Gnostického pentagramového rituálu, se kterým může být libovolně zaměňován. Jeho účelem je naladit praktikujícího na přítomnost (teď dělám magii) a prostoupit motivací (sjednotit s vyšší ideou). Zároveň je určen k vykázání nežádoucích vlivů z pracovního prostoru. Je určený především pro otevírání chrámu a jako přípravný rituál k jiné práci, není však vhodný pro účely léčení.

Použité techniky:

Kontrola dechu, zvuková koncentrace, vizuální koncentrace, vibrování zvuků.

Popis:

  1. Nádech. Začněte buďto za hlavou nebo ramenem či bokem, kam umístíte první bod Blesku. Souběžně si představte zářící modrou kouli mezi očima a pošlete její světlo paprskem do prvního bodu. Vibrujte "Íííí..." velmi vysoko položeným tónem dokud nevyprázdníte plíce.
  2. Nádech. Veďte přímou čáru od ramene k druhému rameni nebo boku, případně od hlavy k boku (podle toho, kde jste začli). Představte si zářící žlutou kouli v oblasti krku. Pošlete její světlo paprskem do druhého bodu. Vibrujte "Éeéé..." poněkud nižším tónem.
  3. Nádech. Veďte druhou čáru jako když kreslíte pentagram. Přestavte si zářící červenou kouli v hrudi a pošlete její světlo do třetího bodu. Vibrujte "Áááá..." tónem nižším něž předtím.
  4. Nádech. Veďte třetí čáru. Představte si zářící fialovou kouli v oblasti genitálií. Poštete její světlo do čtvrtého bodu. Vibrujte "Óóóó..." ještě nižším tónem.
  5. Nádech. Veďte čtvrtou čáru. Představte si zářící zelenou kouli obklopující nohy a mizící v zemi. Pošlete její světlo paprskem do pátého bodu. Vibrujte "Úúúú...".
  6. Nekreslete poslední čáru pentagramu! Místo toho zůstaňte zcela nehybní a zadržte dech tak dlouho jak je to jen možné. Pevně soustřeďte svoji ) pozornost na zvuk krve pulzující v krčních tepnách. Uvědomte si, že rachot který slyšíte, je věčnou hromovou ránou Blesku. Jste částí blesku pohybujícího se bez konce a bez záměru kupředu.
  7. Nadále mějte tyto obrazy a zvuky v mysli, dokud držíte dech. Když už se nakonec musíte musíte nadechnout, zahlédnete blesk klikatící se za strašlivého burácení, vysílající oktarínové jiskry do a skrze vás.
  8. Opakujte kroky 1-7 a kreslete blesky okolo sebe tak, abyste definovali libovolně zvolený trojrozměrný útvar.
  9. Deklarace záměru: "Nechť nikdy neskončíme tam kde jsme začali. Začínáme."

 

Preložil Tsun

Převzato z portálu Autonomatrix

 

  Zpět do nadřazené sekce Rituály & praktická magie  

Vytisknout Vytisknout

Naposled přidané články

Copyright © ChaoSpace 2001-2019