Úvodní strana / Články / Odkazy
Fotky / Downloadz /

  Zpět do nadřazené sekce Sexuální magie  

Vytisknout Vytisknout

Doktor Bůh

Útok pomocí Larvální magie

Máš na někoho vztek, někdo ti už dlouho pije krev, když slyšíš jeho jméno stoupne ti tlak a skoro skřípeš zubama? Tak to mám pro tebe zajímavou metodu jak si ulevit.

Nejdůležitější věc je rozhodnutí. Příklad: Tak už toho mám dost, dám mu pořádně do těla a použiji svou osvědčenou metodu – rituál Larvální magie.

Vztek, nenávist, ukřivděnost atd., to jsou rozhodně cenné vklady pro operace tohoto typu. Pro rituál Larvální magie musíš však tyto duševní proudy zásadně proměnit, lépe řečeno kultivovat. Toto se podaří, budeš – li v sobě meditovat nad všemi důvody proč chceš dotyčnému pijákovi krve (oběti) ublížit. Musíš si znovu projít všechny situace prožité s budoucí obětí, zvážit všechna pro a proti atd. Musíš tak dlouho meditovat a přemítat, až z tebe vyprchá všechna zlost a nenávist. Musí ti zůstat jen čistá, nepřekonatelná potřeba zasadit úder. (Tento druh nenávistné meditace se nejlépe naučíš od žen. Mají ho vrozený, proto umí ublížit mnohem víc, jemněji a přesněji, než leckterý muž.) Když se ti to podaří, tvé tělo i mysl se stávají nástrojem tvé pomsty. Pokud se ti v této fázi objeví výčitky svědomí uděláš lépe, když celý proces přerušíš a radši začneš prosit Boha o odpuštění. Nejsi hoden své pomsty. Pokud by jsi přes výčitky svědomí pokračoval dále, s velkou pravděpodobností neublížíš oběti, nýbrž pouze sám sobě, poněvadž jsi břídil a ze všeho nejraději ubližuješ sobě.

Jestli jsi ten, který netrpí morem výčitek, můžeš neohroženě pokračovat na cestě své pomsty.

Přikročíme teď k samotnému aktu tvoření larvy. Osvětlím ti tady svou speciální metodu tvorby larev a také její přesné zacílení.

K dokonalému provedení operace potřebuješ ženu, její vagínu, kterou použiješ jako zvláštní kosmický kanál – černou díru, která vede právě tam, kam je třeba! K účelům rituálu postačí tvá přítelkyně nebo manželka. Pokud chceš, aby larva byla obzvláště vydařená, vyhlédni si ženu právě pro účel operace. Může to být kamarádka, se kterou obvykle nespáváš, ale může to být i úplně nová žena z davu. Nech se vést svou intuicí, hledej tu nejvhodnější vagínu.

Před „tvůrčí“ souloží si dobře ujasni co chceš provést: Vytvořit larvu v přesně určeném místě. Ke tvorbě larvy použij veškerou energii nastřádanou a kultivovanou meditací. Definuj si také způsob usmrcení larvy. Pak na vše zapomeň, nech ať tvé tělo udělá veškerou práci. Soulož s ženou způsobem jakým chceš a jak dlouho chceš (pokud můžeš). Nech ženu ať se udělá dřív než ty a pak spusť svůj orgasmus. V orgastickém stavu, těsně před ejakulací, imaginárně prostrč svůj penis přímo do prostoru oběti. Nejlépe stropem obýváku, ložnice nebo kanceláře (byt je lepší). Musíš silně cítit jak ejakuluješ v obýváku oběti. Astrálním zrakem pak sleduj, jak se přímo z ejakulátu tvoří útvar, podobně jako když se vypouští montážní pěna z tlakové lahvičky. Zjistíš, že v orgastickém stavu to není nic těžkého. Jen se koukej, nezasahuj, těš se ze svého dítka.

Potom nech vytvořenou larvu pár dnů dozrát. (Úplně na ni zapomeň). Dej ji čas, musí se zabydlet. Přikaž své intuici ať tě upozorní, až bude larva dokonale zabydlená (přibližně dva až tři dny). Po zabydlovací kůře proveď astrální jasnovidnou návštěvu své larvy. Tato procedůra se ti snadno podaří těsně po probuzení nebo před usnutím. Nikdy nevolej larvu k sobě, vždy musíš ty jít za ní. Je to larva stvořená pro určitý prostor. Představ si, že jsi stvořenou larvou, prohlédni si jak je utvořená. Musíš vysledovat, jaký úkol pomsty bude larvě šitý na míru, např. larva vypadá jako metr dlouhý červ z jablka, dej jí tedy stejný úkol jaký má červ v jablku. Prolétni se s larvou po bytě, vyhledej oběť a zezadu vprav larvu do těla oběti. To je vše. Nech larvu ať si žije svým životem (zapomeň na ni).

Rada: Rituálem destrukce larvy může být například to, že celý příběh povyprávíš dopodrobna třetí nezúčastněné osobě (nebo skupině osob). Z energie, která se uvolňuje při usmrcování larvy, se můžete všichni dobře pobavit, skoro jako byste si „zatopili v kamnech Koksem“. Horší je, když tvé skutky jsou tak strašlivé, že nenajdeš nikoho, kdo by si chtěl tvůj příběh vyslechnout až do konce.

Nakonec chci varovat všechny před praktikováním popisovaných rituálů. Zříkám se jakékoli odpovědnosti za výše napsaná slova. Pokud se někdo rozhodne praktikovat popsané postupy, jedná na vlastní riziko a je plně zodpovědný za své činy. Protože:

Larvální magie pro kutila
dokonalou zbraní je,
pro břídila však,
nejkratší cestou do pekla.

 

  Zpět do nadřazené sekce Sexuální magie  

Vytisknout Vytisknout

Naposled přidané články

Copyright © ChaoSpace 2001-2019