Úvodní strana / Články / Odkazy
Fotky / Downloadz /

  Zpět do nadřazené sekce Rituály & praktická magie  

Vytisknout Vytisknout

Rituál RASPECAS

Tento jednoduchý rituál je určen na prvním místě začátečníkům. Jeho účinnost tím však není nijak omezena, je-li prováděn poctivě. Jedná se samozřejmě o pracovní model otevřený diskusi. Ohledně zužitkování formulí vytvořených s RASPECASovou pomocí rozhodně neexistuje nějaký kanonický předpis

Příprava

Budete potřebovat kousek ručního papíru, pero, tuš, svíčku (stačí čajová), několik lžic soli a ostrý nůž. Tuší přepište zaklínadlo na ruční papír a dejte si trochu záležet.

Očista

Na začátku i na konci je třeba provést malou rituální očistu. K tomuto účelu se výborně hodí Menší pentagramový rituál. Lze jej nahradit krátkou meditací nebo koupelí, ve které jste předtím rozpustili několik lžic mořské nebo kuchyňské soli. Vyčistíte si tak hlavu od zbytečností a na závěr i od samotného rituálu.

Nabíjení

Po úvodní očistě by měla následovat několikaminutová meditace. Nejjednodušší způsob je tento: V duchu si opakujte vybrané zaklínadlo a přitom se soustřeďte na své přání. Samotná formulace, kterou jste předtím použili pro vytvoření zaklínadla už není důležitá, naopak by teď mohla překážet. Po několika minutách tuto fázi nabíjení zaklínadla ukončete a přejděte k jeho odeslání.

Odeslání

Přejděte do hlasité recitace. Poprvé zaklínadlo proneste velmi potichu, při každém dalším opakování hlas trochu zesilte. Nakonec poosmé je proneste důrazně a velmi hlasitě, ale nekřičte při tom. I když na začátku recitujete nejpotiššeji, dejte do toho všechno; jakoby šlo o život.

Nyní zapalte svíčku a v jejím plameni spalte zaklínadlo na špici nože. Tím se kouzlo odešle.

Přejděte k závěru. Svíci nechte v klidu dohořet na svém místě.

Závěr

Na závěr můžete vlastními slovy poděkovat RASPECASovi za pomoc při vytvoření a seslání kouzla. Následuje závěrečná očista, stejná jako na začátku.

Poslední bod je spíš takové nezávazné doporučení. Až to všechno dokončíte, vyrazte za zábavou a samotným rituálem se pro ten den moc nezabývejte. Odměňte se za tu trochu námahy protože si to zasloužíte.

Poznámka

Uznáte-li to za vhodné, rituál po několika dnech zopakujte. Tím kouzlo posílíte. Totéž platí, pokud se výsledek nedostaví v požadované době.

Alternativní způsob seslání

Napište zaklínadlo na kus papíru a noste je s sebou v peněžence tak dlouho, až na ně zapomenete.

 

CHOYOFAQUE

 

  Zpět do nadřazené sekce Rituály & praktická magie  

Vytisknout Vytisknout

Naposled přidané články

Copyright © ChaoSpace 2001-2019